Listopad 2012

Battery widget? Reborn

19. listopadu 2012 v 12:00 Recenze aplikací

Google play je různých battery widgetů plný, ale těch kvalitních je jako šafránu. A o jednom z těch kvalitních bude řeč v této recenzi.


Chcete mít vždy údaje o své baterii hezky přehledné a na jednom místě? Tak by jste určitě měli vyzkoušet tento příjemně vypadající a hlavně skvěle fungující widget.

GRAFIKA

Ze všeho nejdřív bych rád zmínil uživatelské prostředí, které se svým šedo-tyrkysovým vzhledem skvěle hodí k prostředí Androidu Ice cream sandwich a Jelly bean, ale skvěle se vyjímá i v nižších verzích. Widget na plochu je ve dvou rozměrech a to 1x1 a 2x2 rovněž s šedo-tyrkysovým vzhledem. Widgety jsou svojí velikostí přizpůsobené i pro tablety, takže nehrozí žádné rozmazání. Nakonec bych ještě zmínil, že i v notifikační liště je zobrazena malá kruhová ikonka indikátoru nabití baterie.

UŽIVATELSKÉ PROSTŘEDÍ

Po otevření aplikace vás na první obrazovce uvítá velký kulatý indikátor nabití baterie s počtem zbývajících procent. Dále jsou na první obrazovce přítomny údaje: čas do vybití a teplota baterie. Pod výše zmíněnými informacemi o baterii se nachází tlačítko "využití baterie", které vás přenese do nastavení spuštěných aplikací ve vašem zařízení. Ze stejné obrazovky je také možné ovládat režimy telefonu: WI-FI, Bluetooth, připojení k internetu a mód letadlo. Na další obrazovce se dozvíme o historii baterie tzn. V kolik hodin bylo kolik procent. Dále pak za jak dlouho se vybije 1 procento a také i to za jak dlouho se baterie průměrně vybije a nabije. Třetí obrazovka je věnována ikonce ve stavové liště. Dají se nastavit vzhled ikonky a různé informace o baterii. Na poslední obrazovce je mimo informací o aplikaci a nastavení stupňů Fahrenheita i poměrně zajímavá funkce, která aktivuje mód letadlo mezi uživatelsky nastavitelným intervalem.

ZÁVĚR

+ Příjemný vzhled
+ Jednoduché ovládání
+ Widgety různých velikostí
+ Kompletní informace o baterii
+ Nebrzdí běh systému

- Plná verze není zadarmo

Hodnocení: 99%


Jestli sháníte kvalitní battery widget s kompletními informacemi o vaší baterii a nevadí vám si něco málo připlatit za plnou verzi tak tato aplikace je přímo pro vás.

QR kódy


Battery widget? Reborn! (BETA)


Battery widget? Reborn! PRO (39 Kč)


Recenze: Angry Birds: Star Wars

17. listopadu 2012 v 12:43 Můžete se těšit na....
Jako svůj první článek mám rozpracovanou recenzi na nejnovější hit od finského studia Rovio. A když říkám hit tak tím opravdu hit myslím. Angry Birds: Star Wars vévodí první pozici v počtu stažení jak na Google Play tak i na App Store. V recenzi rozebru vše od grafiky až po hratelnost a přidám k tomu ještě pár zajímavostí takže je na co se těšit.

Předpokládané datum vydání recenze je středa 21.listopadu.
Případné aktualizace v datu vydání připíšu k tomuto článku.

AKTUALIZACE: KVŮLI TECHNICKÝM PROBLÉMŮM BUDE RECENZE ZVEŘEJNĚNA AŽ V PÁTEK 23. LISTOPADU.

RECENZE BUDE VYDÁNA AŽ S PRVNÍ NÁVŠTĚVOU TOHOTO BLOGU.