MINI-RECENZE: 9GAG app

17. ledna 2013 v 23:22 | Tukan |  Recenze aplikací
Rozhodl jsem se, že mezi velkými recnzemi vždy udělám několik "mini-recenzí". Tento typ recenzí budu dělat na jednodušší aplikace, které by nestačili na velkou recenzi. Budu se snažit vždy mezi velkou recenzí vytvořit 3 mini-recenze.

9GAG app

Jedná se o port aplikace z iOS (Iphone), která v app storu je velmi oblíbená (kolem 3 mil. stažení). I když amatérské porty aplikací/her z iOS jsou poměrně rozšířené, tak jen malé procento z nich funguje tak jak by mělo. V případě této aplikace není co vytýkat. Vše funguje naprosto správně.

Pro doplnění. 9gag.com je zábavná internetová stránka, na které můžete prohlížet, hodnotit a komentovat stovky vtipných obrázků, kreslených vtipů tzv. Rage Comics a mnoho dalšího.

Prostředí aplikace

K prostředí aplikace toho není moc co napsat. Místo notifikační lišty se zobrazuje nadpis daného komiksu. Pod nadpisem už je pak plocha pro obrázek. Obrázky se dají přiblížit stejným způsobem jako text v prohlížeči. Mezi obrázky se pohybujete pomocí šipek na okraji obrazovky.
Další možnosti aplikace se skrývají v menu aplikace. Konkrétně to jsou funkce: Category (Prohlížení Hot page, Trending page a Vote page), Preferences ( Nastavení, ve kterém můžete například nastavit prohlížení pomocí postraního tlačítka na ovládání hlasitosti zvuku), Coments (Komentování příspěvků. Pouze v placené verzi), Share (Sdílení na sociálních sítích), Download (Stažení obrázku do telefonu). Aplikaci je možné si stáhnou ve dvou verzích: Zdarma (Reklamy, nemožnost hodnotit a psát komentáře) Placená (Bez reklam, Možnost hodnotit a komentovat a položky navíc v nastavení)


Závěr

I když je aplikace zatím v beta verzi, vše funguje jak má a žádných chyb jsem si nevšiml. Pro milovníky zábavy, kteří zdatně ovládají angličtinu je tato aplikace poviností. Aplikaci hodnotím kladně a doufám, že vývojáři brzy ukončí beta testování a vydají plnou aplikaci.

Hodnocení, klady/zápory

+ Zdařilý port z iOS
+ Bez chyb
+ Jednoduchost
+ Přehlednost

- Ve verzi zdarma obtěžující reklamy

Hodnocení: 90%

Odkazy ke stažení (Google Play): 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama