RECENZE: Fruit Ninja vs. Skittles

24. července 2013 v 9:54 | Tukan |  Recenze

Po delší době bez recenzí her se dnes podíváme na zajímavý remake populární hry Fruit Ninja.
Fruit Ninja vs. Skittles se v obchodě Google Play narozdíl od původní verze Fruit Ninja objevil bez nějakých upoutávek, trailerů nebo reklam. Fruit Ninja vs. Skittles je od stejných vývojářů jako originál.

Hratelnost 6/10

V principu je to stejná hra jako originální Fruit Ninja až na pár zásadních rozdílů. V této hře kromě klasického ovoce, můžete sekat na kousíčky i bonbónky Skittles. Bonbónky jsou ve všech barvách duhy a to hlavně z důvodu, že za každou roseklou Skittlesku se vám plní duha, která po naplnění přidá násobení skóre. Dále pak ve hře jsou prvky jako 2x skóre po určitou dobu, zmražení času a Skittles sprcha ( v originálním Fruit Ninja je to Frenzy - Ovocná sprcha ). Tyto prvky fungují stejně jako v originálu. Další novinkou, na kterou si mimochodem plno hráčů na Google Play ztěžuje je vyšší počet bodů za rozseknutí ovoce. V původní hře se každé ovoce počítá za 1 bod, zde je každé za 5 bodů. A nakonec asi to co odrazuje většinu lidí od dlouhodobějšího hraní je absence vylepšení. V originálu si můžete za určité "achievementy" pořizovat nové meče a pozadí, toho se bohužel v FJ vs. Skittles nedočkáte. Je to škoda a vývojáři by na tom mohli trochu zapracovat.


Grafické zpracování 8/10

Grafické zpracování se oproti originálu nijak výrazně nezměnilo. Pouze se mi zdá, že byly u ovoce použity textury s vyšším rozlišením. Na druhou stranu si lze povšimnout, že Skittlesky jsou pěkně kulaté a ne hranaté, to považuji za velké +. Jinak až na změnz barev a na přidání pár grafických prvků, není poznat rozdíl mezi touto hrou a originálem.Shrnutí, klady/zápory

Ač se jedná prakticky ve všech směrech o klon klasického Fruit Ninja, hra má stále co nabídnout a zejména pro menší hráče se jedná o určitě zajímavou variantu na zabavení. A samozřejmě hlavním lákadlem je to, že hra je naprosto zdarma a v Českém jazyce.

+ Mírně omlazená grafika
+ Nehranaté Skittlesky
+ Hra je zdarma

- Málo změn oproti originálu
- Absence vylepšení

Celkové hodnocení: 70 %

Odkaz se stažení

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Screaming Queen Screaming Queen | Web | 14. srpna 2013 v 20:26 | Reagovat

Tak myslím, že jsem si právě našla zábavu na dlouhé chvíle :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama